Kız Arkadaş Kız Tavlama Sanatını Öğren

Posted by admin  |  at  09:17 3 comments

Bu gün sizlere 3 dakika içinde internetten pc nize indirerek hoşlandığın bir bayan yada kız la tanışarak anında kendine çekerek tavlamanın sırlarını kız tavlama sanatını erkeklerin yüzde 98 inin bilmediği sırrı öğretiyoruz
 artık hoşlandığınız bir kızı tavlamak çok kolay o zaman bu yazının devamını oku.Bu sette bir bayanla nasıl tanışıp onu etkileyeceğini ve kendini ona nasıl bağlayacağını bu kitapta kelime kelime öğreneceksin.Hayatının 15 yılını iletişim pisikolojisi üzerine 150 kitap ve seminerleri ezberleyen tanımadığı yüzlerce insanı tanıyarak kız tavlama konusunda yardım isteyenlere bu konuda yardımcı olarak eğitimler vererek geçiren kendi felsefesini herkesin uygulayabileceği gibi kitaba döken insanlara yardımcı olmak için yazılmış kız 

tavlama sanatı kız arkadaş kitabı etkilemek istediği kıza nasıl yaklaşacağını bilmeyenler için yazılmış ve bu alanda kanıtlanmış e kitaptır.Kadınlarla iletişim kurmak  çekicilik yaratmak konusunda bir şeyler öğrenip uygulamak istiyorsan bu kitabı incelemelisin bu kitap sayesinde yüzlerce kişinin hayatı değişmiştir bu kitap seninde hayatını baştan aşağı değiştirecektir.Yeterki kararlı ol ve iste kız tavlama konusunda yapamayacağın taktik kalmayacak her şeyi kolayca öğrenip uygulamak senin elinde Bir bayanla konuşmaya gitmek istiyor

fakat çok gerginsin ve heyecanlısın çekici bir kızın yanında kendini çok tedirgin hissediyorsun.Kadınlar konusunda başkalarına açılamıyor utanıyorsun peki artık hayatının bundan sonrasını öğrenerek kendi başına halletmeyi öğrenmek istemezmisin.Aradığın kriterlerde sana göre uygun bir bayanla tanışmak mutlaka istersin ama böyle bir kadın yok muş gibi düşünüyorsun yada böyle biri varsa sana hiç bakmayacak diye düşündüğünü etkileyici ve zengin olmadığın için kendini çok güvensiz hissediyorsun işte sana bu fırsatı sunacak olan kız

tavlama sanatı kız arkadaş e kitabıyla artık bu endişelerinden kurtulacaksın.Tanımak istediğin bir kadının karşısında dilin tutulur ve konusamazsın bu yüzden kadın gider diye düşünme bu saydıklarımı dünyada pek çok erkek yaşıyor hepimiz çekici güzel bayan görüyoruz ve çoğu zaman ona bakıyoruz oda bize fakat bir türlü cesaret edip yanına gidemiyoruz gitsek bile kendimizi anlatmakta çok zorlanarak bir etki bırakamıyoruz.

Avrupada bu gibi bilgiler ve seminerler ve çoğu yararsız 10 hatta 20 saat seminerler le 4000 $ ücretle anlatılıyor.Bu seminere binlerce dolar harcayan biri olarak bu sette sizlere çeviri olmayan ve tamamen orjinal bilgiler sunuyorum.Türkiyede ve dünyada uygulanan ve her yerinde işe yaramış olan yüzlerce okur tarafından memnun olunan kız tavlama sanatı kız arkadaş kitabı sizlere rehberlik edecektir.

Bu seti alarak hemen kullanıp uygulayabileceğin 200 ün üzerinde örnek bulunmakta artık hoşlandığınız bir kızı tavlamak çok kolayaşk hayatında gerçek ve kalıcı bir iz istiyorsan bu kitaba ihtiyacın var.Ne kadar bilgili olursan ol bu kitapta analtılanların yüzde 90 ını mutlaka bilmiyorsundur.Ayrıca bu sette sizlere ücretsiz bunularda mevcut nedir bu bonuslar.

Sosyal iletişim e kitabı

Tanışma anları telesemineri

Online flört rehberi

Espirütüel özgüven semineri 

Çekiciliği korumanın yolları

Özgüven nasıl yansıtılır

Bakımlığe erkeğin el kitabı 

Olmuş erkeğin yolu

2 saatlik seminer ses kaydı

Hayat boyu ücretsiz koçluk 

Kız Arkadaş Kız Tavlama Sanatını Öğren kitabını satın alarak bu paha biçilmez e kitaplarada ücretsiz sahip olacaksın ve hayatın boyunca sana lazım olacak olan bilgileri öğreneceksin.Bu set senin hayatında yapacağın en büyük yatırım olacaktır kadınlar konusunda başarılı olmak için bir sermayey ihtiyacın olmadan tamamen kendi tekniğinle artık tanışamayacağın bayan kalmayacak ayrıca bu seti almak için taksit seçeneğide mevcut bu sete

sahip olurken zorlanmayacaksın bu sete yapacağın yatırım eğer aşk hayatını değiştirmeyecekse hiç bir şey değiştirmez fakat böyle bir şey söz konusu değil bu üyzden bu sete yapacağın yatırım en büyük yatırım olacak bunu bilmeni isterim.Kız Arkadaş Kız Tavlama Sanatını Öğren kitabını şimdi almanı tavsiye ederim yarın kendini çok fazla özgüvenli ve bilgi dolu hissedeceksin
Beni dinlersen yüzlerce okurum ve danışanımın hayatını değiştirdiğim gibi seninde aşk hayatını iyi yönde baştan aşağı değiştirebilirim.Aylar süren çalışmalarla senin için tonlarca teknik, konsept ve bakış açını baştan sona değiştirecek tam 12 parçadan oluşan bir set hazırladım.

Sana bir kaç sorum olacak.

- Hoşlandığın bir kadınla konuşmaya gitmek istediğinde kendini gergin hissettiğin ve heyecanlandığın oldu mu? Ya da belki de hoşlandığın kızla buluşmanız da onun elini tutmak istediğin de?

- Çekici bulduğun bir kadının yanındayken kendini tedirgin hissettiğin oldu mu... Normal bir şekilde iletişim kuramayacak kadar?

- Kadınlar konusundaki tedirginliklerini başkalarına anlatmaya utanıyormusun? Ve hayatının bu alanında kendi başına bir şeyler yapmayı, kendine yetebilmeyi ister miydin?

- Sana göre her açıdan müthiş bir kadınla tanışmak ister miydin? Açık görüşlü, dürüst ve güzel. Ama sanki dünya da böyle bir kadın kalmamış gibi mi düşünüyorsun? Ya da daha kötüsü böyle bir kadın varsa bile seninle ilgilenmeyeceğini?

- Yakışıklı, zengin ya da popüler vs. olmadığın için kendini güvensiz hissettiğin oldu mu? Çekici bir kadının seninle ilgilenmek istemeyeceğini düşündüğün?

- Tanımak istediğin türden bir kadınla karşılaştığında endişeden nutkun tutulup, ne söylemen gerektiğini düşünürken hoşlandığın kadının gitmiş olduğu hiç oldu mu?

Bunlardan her hangi birini ya da bir kaçını dünyadaki neredeyse her erkek yaşıyor.

Bir çoğumuz gerçekten çekici, tatlı bir bayanı görüyoruz ve hatta bakışıyoruz ama bir nedenden ötürü yanına gidip konuşamıyoruz, nadir olarak konuşsak dahi kendimizi ifade etmekte, çekici bir şekilde farklı olmakta zorlanıyoruz.Bu sete yapacağın yatırım gerçekten de kadınlar konusunda başarılı olmak hakkında yapacağın en iyi yatırım olacak.

Taksit seçeneği de olduğu için bütçeni zorlamadan hemen edinebileceksin bu seti.

Bu settekiler son 15 yılımı kapsayan, yaptığım derinlemesine araştırmalar, kişisel tecrübeler ve verdiğim eğitimler arasından seçilmiş bu konudaki en iyi bilgileri içeriyor.

Bu sete yatırım yapman eğer aşk hayatında anında, bugünden başlayarak büyük değişimler ve kişisel bir dönüşüm yaratmazsa... hiç bir şey yaratmaz bunu.

Tabi böyle bir durum söz konusu değil.

Bu konuda kendimi geliştirmek ve başarılı olabilmek için 15 sene mi harcadım ve övünmek için söylemiyorum, bu konudaki bütün sorunlarımı aşalı seneler oluyor.

Son 4 yılda bu konuda sayısını bilmediğim kadar kişiye eğitimler verdim ve danışmanlık yaptım.

İşte bu yüzden bu setin, bu konuda yapabileceğin en iyi yatırım olduğunu söyleyebiliyorum.

Bu seti şimdi edinmelisin. Söz veriyorum, bu set sayesinde yarın kendini çok daha özgüvenli ve bilgiyle dolu hissedeceksin.

Aşağıdaki linklerden her hangi birine tıklayarak siparişini hemen ver:


 

Yorumlar
“Bakış açın gerçekten çok farklı ve kaliteli. Kesinlikle herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum.”
Alp - Ankara


“Okuması kolay ve çekici. Herkesin aradığı soruların cevaplarını başlıklar halinde sunmuşsunuz. Ve bu büyük ilgi çekiyor.”
Berdush - Antalya


"Lafı hiç uzatmadan müthiş konular yazmışsın. Bir sonraki kitabını sabırsızlıkla bekliyorum RicciOx."
Mete - Ankara


“Kişisel gelişim ve kadın-erkek ilişkileri konusunda bir sürü kitap okudum. Hepsi bir yol gösteriyor, o kadar. Bu nedenle çoğu insan acemi alıştırmalarını hayatın kendisi zannederek takılı kalıyor tekniklere. Ama işte bu kitapta varacağın ya da varman gereken yerinde neresi olduğu gösteriliyor. Mentalite olarak en iyi kitaplardan. Özellikle kaynaklarıyla verilen bilimsel örneklerle aldığınız bilgilerin altının boş olmadığını da göstererek mantığını oturtuyor. Artı olarak bu kitap daha önce kimsenin değinmediği konulara dokunuyor. Her erkeğin okuması gereken kitaplardan biri diye düşünüyorum. Çok mu abarttım… Yok yok az bile söyledim.”

Eline sağlık RicciOx.
Sezgi - İstanbul

"İlk defa bir kitabı başladığım gün bitirdim. Okunması dediğin gibi çok kolay ve sıkmıyor. Görünüm de çok profesyonal olduğunu düşünüyorum. Bakalım diğer kitabın nasıl olucak RicciOx. Bu arada RicciOx' un anlamı ne?:)"
Yeliz - Almanya


"Bu tarz şeylere inanmam normalde, ama sonuçta kaybedecek bir şeyim olmadığı için kitabını aldım ve gerçekten ilişkileri her yönüyle ele aldığını ve aklımda müthiş bir zihniyet yarattığını söylemeliyim. Örneklerin de çok güzel, hatta bu şekilde bKonsantre bilgi tekniğini kullanman çok iyi bir şey herşeyden önce. Uzun uzadıya kitap okumak çok sıkıcı. Romanlar hadi neyse de, "kişisel gelişim romanları" hiç çekilmiyor. Senin kitabınsa kısa, öz ve akılda kalıcı. Küçük bir ansiklopedi gibi aynı"
Erkan


"Kendimi geliştirmek konusunda bir çok kitap okudum. Ama bu kitaplar kadın erkek ilişkileri konusunda direk olarak bilgi vermiyorlar. Üstün körü bir şeyler yazılıp geçiliyor. Senin yazdıkların direk bilginin de ötesinde. Soyut bilgiyi de somut bilgiye de bulabiliyorum. Her şeye bakışım değişti RicciOx. Söylediklerini uyguladığım da olumlu sonuçlarını hemen görüyorum."
Adem - Isparta


"Kendimi bu konuda geliştirmeye başlayalı 4 sene oluyor. Ama kitabın, telesemnerlerin yaptığın her şey, diğerlerinden çok farklı. Gerçekten bu konu da bir duayensin Kirpi. Başarılarının devamını diliyorum."
Tarkan - Bursa

"Ben bir dansçıyım ve dolayısıyla hayatım alabildiğine sosyal. Bir arkadaşımdan öğrendim siteni ve merakla e-bültenlere üye oldum. Bir kaç gün sonra kitabını aldım. Bilgiyle dolu. Uzatmadan anlatman çok hoşuma gitti. Aklıma takılan konuyu anında bulabiliyorum kitabında, kadın erkek ilişkilerindeki her konuya değinmişsin."
Birol - İstanbul


"Müthiş eğlendim. Anlattığın her şeyi teker teker uygulayacağım."

Zeki - Samsun"İlişmkimin bunca yıldır ne kadar monoton olduğunu kitap ve Espiritüel Özgüven teleseminerinle fark ettim. Biraz zamana ihtiyacım var içselleştirmem için ama gerçekten her şey daha eğlenceli olucak. Sağol Kirpi."
Selim - İstanbul


"Cidden, daha önce karşılaşsak olmazmıydı? :)"
Kürşat - Ankara


" Ekitabı az önce bitirdim. Keşke hiç bitmeseydi... Çok eğlendim, çok şey öğrendim. Ve sadece ekrana bakakaldım öyle. Kesinlikle harikaydı RicciOx"
Çetin - Aydın


"Çok kaliteli. Ve müthiş fikirlerin var. Bu bence büyük bir şans senden bunları öğrenebilmek."
Kazım - Yalova


"Öncelikle makalelerin çok ilgimi çekmişti, bir çok kitap okudum ama bir çoğundaki bilgiler makalelerin kadar etkileyici değildi. Dolayısıyla, seminere badığımızda hiç bir önyargım yoktu. Beklediğim gibi de oldu, kendimi şu an müthiş hissediyorum. Teşekkürler RicciOx."
Sinan - Ankara

"Teleseminerini bitirdiğim de gece vaktiydi. Ve yerimde duramıyordum. Ertesi gün kalktığımda akılmda sadece anlattıklarını uygulamak vardı. Tanışma Anları Egzersizine bugün başlıyorum RicciOx. Danışmanlığın çok iyi olacak kesinlikle. Çok teşekkürler"
Burak - İstanbul


"Düşüncelerinde beni çeken şey kısa vadeli yüzeysel çözümler yerine uzun vadeli çözümlere yer veriyor olman. Söylediklerinin büyük bir derinliği var. Bunu da eğlenceli bir şekilde yapıyorsun... başka söze gerek yok sanırım.".
Mehmet - Ankara

"Ben uzunca bir süre Amerika' da yaşadım ve inanın kadın erkek ilişkileri konusu orada inanılmaz bir ilgi görüyor. Ama insan ilişkilerinde bir ilerleme görmek.. kısacası çok zor. Kitaplarınızı ve telesemenierlerinizi büyük bir merak ve ilgiyle takip ettim. Ve kendime kaç kere "ne çok yanlış yapıyormuşum".türünden şeyler söylediğimi bilmiyorum. Müthiş bir iş ortaya çıkarıyorsunuz. Ve daha fazlasını merakla bekliyorum."

Dağhan - Edirne"Merhaba RicciOx hocam

ben Gökhan

seminerden bu yana uzun zaman geçti .. belki hatırlamazsınız , yaz okulana gitmemden önce 5 günde semineri bitirmiştik.
artık hem kendimin farkındayım hem de kızlarla ilişkilerimde ne istediğimi biliyorum

Bir kızın, boyu posu, güzelliği, masum görünüşü vs vs gibi detaylarla değerlendirdiğm sürece onun karakterinin gerçekte nasıl olduğunu kaçırma ihtimalim yüksekti ki böylede oluyodu, çünkü böyle bakmam ona aşırı değer vermeme ve onu yanlış değerlendirmene neden oluyodu

Bu nedenle bu önemli konunun her zaman bilincindeyim ve kızlarla diyaloglarımda 'Tamam bu kız iyi güzel hoş da, acaba karakteri nasıl?

Dürüst birisi mi? Uzun vadede benim karakterime uyar mı?

Böyle karakterde bir kızı yanımda ister miyim, yoksa bu kızı sırf görüntüsünden dolayı mı göklere çıkarıyorum?

Kızdan hoşlanmayan biri dışarıdan bu kıza baksa acaba benim kadar toz pembe görür mü yaptığı her şeyi?” gibi sorular soruyorum kendime gelişimimden elde ettiğim sonuçları bilmenizi istedim..

bu arada siteniz abartısız mükemmel olmuş.. kitabınızda hayırlı olsun okumak istiyorum :)"
Gökhan - İstanbul


"Tanınmış kadın-erkek ilişkileri uzmanlarının tavladıkları kadınların yanında takipçilerini de manipüle etmeleri hep dikkatimi çekmiştir. RicciOx ile çalışmamız kesinlikle böyle değil, tam tersine gerçek bir aydınlanma çağı gibiydi.

''Her zaman büyük düşünmeniz dileğiyle..'' der. Şimdiki hedefim onu alt etmek :) Ve eminim bunu yaparsam o da çok mutlu olacak."
p'ato - İzmir


"Tanışma Anları Egzersizinde son seviyelerdeyim RicciOx. Arkadaşlarım "sana ne oldu" diyip duruyorlar. Normalde hiç evden çıkmayan, asosyal biri olarak geçirdiğim değişime ben bile inanamıyorum şu an. Materyallerin ve yazıların inanılmaz. Her şey için çok teşekkürler."
Kubilay - İstanbul

"Telesemineri az önce bitirdim ve sana ne hissettiğimi yazmak istedim. Artık tanışma anları konusunda her şeyi bildiğimi hissediyorum, her şeyi ayrıntısına kadar anlatmışsın. Özellikle günümüz filmleri üzerinden açıklama bölümü gözlerimi açmamı sağladı. Daha sonrada 14 açılış örneğin acayip gaza getirdi beni. Çok sağol ya, hayatım boyunca saklayacağım bu telesemineri"
Ali - Eskişehir
bu kitap size hayatın gerçek tadını ne olduğunu ,ve hayatın sadece kadınlardan ibaret olmadığını anlatıyor...Kadınlar hayatınıza girmek için sizden izin isteyecek . Çünkü sizinde bir hayatınız var ve siz değerlisiniz. Ricci ox sen ahlaki kurallara ve modern dünyaya uyan erkek karakteri geliştiriyorsun teşekkürler ricci ox...

Bilal
"Bir yıldır kitabın çıkmasını bekliyordum. Şimdi bir göz gezdirdim, başlıkları görmek bile yine harika bir iş çıkardığını görmeme yetti Ricci."

Samet - Ankara

"Tavlamak işe yaramaz... Bunun anlamını çözmek zamanımı aldı baya. İlk başta anlamamıştım. Ama sitende okuduklarımın neredeyse harfiyen doğru çıkması beni çok düşündürdü. Bu kitapçık altın gibi, yükselişi durdurulamayacak bence."

Burhan

" Çok sağol Ricci. Kişisel gelişim konusu artık o kadar ayağa düştü ki, gerçekten orijinal ve bana katkısı olan materyal bulmak inanılmaz zorlaştı. Umarım buluşmalarınıza da katılabilirim.

Olmuş Erkeğin Yolu, kitapçık demek istemiyorum. Sayfa sayısı az gibi görünse de, gerçekten derine inerek, direkt, dolandırmayarak ve tekrarsız anlatış tarzın en sevdiğim yönün. Başka kitaplarda bir konu 20 sayfa anlatılınca deli oluyorum. İnsanlara direkt olarak ihtiyaçları olan bilgiyi veriyorsun. Umarım hep böyle devam eder. Kitapsa harikaydı... seminerlerin ne zaman Ricci?"


Adem - Kütahya

Pick Up sanatına kendini adamış herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum. Eline sağlık Ricci.

tarkantarhan

merhaba ricci e-rehberini okudum. genel anlamda kitabını begendim.insanı saran bir anlatımın var. Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için.

Turgay

Selamlar, çok güzel bir kitap olmuş. Not aldığım en az 30 cümle var.

Ender

Selam Dostum harikasın. Okuduklarımı özümsemek için biraz zamana ihtiyacım var ama neyse :)

İsmini vermek istemeyen bir okuyucum

Herkes bir yana, sen bir yana Ricci. Yaptığın her şeyden kalite akıyor.

Dağhan

Selam Ricci, fazla uzun yazamıcam ama gerekte yok. Çok güzel olmuş kitabın, diğer kitaplarında en kısa zamanda çıkar umarım.

Onur

Dürüst yorumum: Bir kez daha okumalıyım...

Deniz

"İnsanın iç dünyasında olanlar her şeyden önemli bence. Ve bu kitapçık bu konuda okuduğum en iyi bilgileri içeriyor."

H.

"Sana diğer insanlardan farklı şeyler yazmak istiyorum ama açıkçası yazacaklarımın diğerlerinden farkı olmayacak. Çünkü bu konuda bir duayensin. Ve bir senedir yazdığın her makale ve kitap bunu kanıtlıyor. Olmuş Erkeğin Yolu sanki, bir şeylerin başlangıcı gibi... umarım. Senenin sonuna kadar 7 yayının olacağını söylüyorlar. Hepsi böyle olacaksa (ki öyle görünüyor) şimdiden sabırsızlanıyorum. Her hangi bir konuda yardımım olursa elimden geldiğince destek olacağımdan emin olabilirsin."

Dağhan

"Seni uzun zamandır takip ediyorum. Ama daha önce yazamadım, tembelimdir biraz :) Kitabın harika Ricci, umarım her şey istediğin gibi olur."

Sezer - İstanbul


 


kızları tavlamanın kolay yolu internet ile sizont

About the Author

Write admin description here..

Get Updates

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

Share This Post

Related posts

3 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Adım Büşra yaş 21 Arkadaşlar sizden bir isteğim olacak bundan 6 ay önce bi parkta yürürken bi yaşlı ihtiyarla karşılaştım nedenini anlamadığım bi Şekilde beni ona çeken birşey vardı kadınlık hormonumu artırıyordu (BİR PARFÜM VARMIŞ ONU KULLANIYORMUŞ SONRADAN ÖĞRENDİM) ne olduysa böyle başladı herşey Ben resmen o moruk ihtiyaraa aşık olmuştum evine felan gittik neyse devamını anlatmıcam kötü oluyorum :( Sizden isteğim şimdi o moruk ihtiyardan Kurtuldum ama o ihtiyar porno sitelerine Beni nasıl Tavladığını eve attığını anlatmış şerefsiz Birde resim atmış moruk şimdi çok zor durumdayım. Ailem görecek diye cok korkuyorum. Benim bu yaşlı ihtiyarı bulmam lazım lütfen yardım edin aağıda linki atıyorum bu sitede resmi var lütfen tanıyan varsa bana yazsın ömrümün sonuna kadar ona borçlu kalıcam ama orda sakın o Parfümü almayın Lanet birşeybu parfüm Kendine bağlıyo kızları karşı koyamıyor kızlar yardım lütfen atıyorum Linki...
   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   YAŞLI İHTİYAR TÜRK LİSELİYİ AZDIRIYOR SEX HİKAYESİ TIKLA GÖR

   Sil

. .
back to top